close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 20 listopada 2017

  Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków od chilijskich obywateli na udział w programie "Zwiedzaj i Pracuj".

  Uprzejmie informujemy, że Ambasada RP w Santiago przyjmuje od chilijskich obywateli posiadających stałe miejsce zamieszkania w Chile wniosków o wydanie wizy krajowej na potrzeby udziału w programie „Zwiedzaj i Pracuj” na podstawie Porozumienia pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Chile w sprawie programu „Zwiedzaj i Pracuj” podpisanego w Warszawie w dniu 28 kwietnia 2017 r.

   

  Celem porozumienia jest umożliwienie młodym obywatelom Polski i Republiki Chile rocznego wyjazdu do drugiego kraju i połączenie pobytu wypoczynkowego, pogłębienia znajomości języka i kultury z podjęciem pracy zarobkowej (o charakterze dodatkowym do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu). Program jest skierowany do osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia. Roczny limit wiz z tytułu udziału w Programie „Zwiedzaj i Pracuj” będzie wynosił 200. 

   

  Program stanowi szansę na aktywną turystykę połączoną z poznawaniem kultury, języka i obyczajów w Polsce i w Chile, jak również rozwój wymiany i relacji międzyludzkich młodego pokolenia Polaków i Chilijczyków.

   

  Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na tej stronie.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: